restauracja
restauracja wnętrze

W restauracji Spichlerz spotkają się państwo z dwoma światami, jakże odmiennymi ale zarazem świetnie się wypełniającymi. Mówimy tutaj o połączeniu staropolskiej atmosfery z nowoczesną acz staropolską kuchnią oraz o powiązaniu tak odmiennego (nowoczesnego oraz staropolskiego) wystroju Restauracji. Restauracja posiada własną wentylację oraz klimatyzację.
Cała restauracja posiada własne nagłośnienie.

Restauracja posiada trzy odmienne sale :

Sala bankietowa na 30 osób
Świetnie nadająca się na małe spotkania biznesowe, małe konferencje multimedialne, oraz szkolenia.

Sala ogrodowa na 40 osób 
Idealnie pasująca do zorganizowania przyjęć typu bankiety (bez miejsc siedzących) lub do zorganizowania spotkań firmowych dodatkowo sala ogrodowa wyposażona jest w dwa 42'' telewizory LCD.

Duża sala na 80 osób

Największa sala, którą posiadamy, idealnie nadająca się na duże konferencje multimedialne ze stołem szwedzkim i angielskim, szkolenia, bankiety firmowe, konferencje prasowe i inne.


Pragniemy poinformować że Restauracja Spichlerz od dnia 1.1.2013 r będzie działać jako Dom Przyjęć Okolicznościowych, do którego serdecznie zapraszamy.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy sale, które stać się mogą miejscem spotkań towarzyskich i integracyjnych, konferencji, spotkań naukowych lub biznesowych, czy też miejscem niezapomnianego wesela, urodzin lub balu.

Spichlerz to też Catering Serwis - w domu,w pracy, w plenerze, nad morzem czy w górach... wszędzie specjalnie dla Ciebie przygotujemy wykwintny poczęstunek, bankiet, kolację czy przyjęcie weselne.

Disco Party +30


[ zamknij ]